Hakkımızda

Soylu OSGB 29.12.2012 tarihi ve 28512 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri yönetmeliğine istinaden 16.09.2014 tarihinde İzmir'de kurulmuş olup, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan almış olduğu yetki belgesi ile hizmet vermeye başlamıştır.

Soylu OSGB olarak işveren adına, ISG mevzuatının işletme ve işyerleri için öngördüğü tüm yasal yükümlülükleri, tecrübeli ISG uzmanlarımız, işyeri hekimlerimiz ve diğer sağlık personellerimizle yerine getirmekteyiz. Ayrıca özel donanımlı mobil sağlık aracımızla da çalışanların periyodik sağlık taramalarını işletmelerin uygun gördüğü zamanda ve yerde yaparak, ileride meydana gelebilecek meslek hastalıklarına karşı önlemler alınmasını sağlamaktayız.

Öncelikli hedefimiz; iş sağlığı ve güvenliği konusunda işyerlerinin uygun, yerinde ve zamanında ekonomik önerilerle hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmektir. Topluma ve çevreye olan saygımız gereği tüm uğraş alanlarımızda kaliteyi en üst düzeyde tutmayı hedefleriz.

Müşteri memnuniyeti kalite politikalarımızın odak noktasıdır. Soylu OSGB hizmet kalitesinden ödün vermeden, sunduğu hizmetleri sürekli geliştirmeyi hedeflemiştir. Buradan hareketle donanımı ve tecrübeli ekibiyle kuruluşlara güven ve özenli çözümler üretir.

Soylu OSGB olarak; müşterilerimize güçlü bir çözüm ortağı olmak misyonumuz, hizmet kalitemizle tercih edilen olmak vizyonumuzdur. Güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, takım çalışması, uzmanlık, sürekli gelişim vb. değerlerimizle ISG sektöründe örnek bir kuruluş olmak için çalışmaktayız. Soylu OSGB ekibi olarak iş sağlığı ve güvenliği anlayışımız, bütün çalışanların ruhsal ve fiziksel açıdan "sağ-salim" evlerine dönebilmelerini sağlamaktır.

Saygılarımızla


Soylu OSGB Ekibi